Verjaardagen

Op deze pagina zijn de verjaardagen van leden en relaties te zien.
Datum Clublid Functie
26-01 Britt Appelman KGB MO19-1 (Teamspeler)
26-01 Mark Jong KGB 4 (zon) (Teamspeler)
26-01 Wil Klein Commissielid
Kantinemedewerker
Wedstrijdsecretaris Zaalvoetbal
28-01 Reynaldo Appelman KGB 2 (zon) (Teamspeler)
28-01 Mathijs Baartscheer KGB O23-2 (Teamspeler)
28-01 Jesse Bakker KGB JO17-1 (Teamspeler)
28-01 Angel Malik Hartog
28-01 Tristan Vriend KGB 5 (zon) (Teamspeler)
30-01 Frits Huisman KGB 4 (zaal) (Teamspeler)
KGB 45+1 (zon) (Teamspeler)
31-01 Bart Boon KGB 1 (zon) (Teamspeler)
31-01 Ian Hilgers KGB JO15-1 (Teamspeler)
31-01 Ysabel Meppelink
01-02 Sybren van Berkel KGB 4 (zaal) (Teamspeler)
01-02 Joshua Egging KGB JO17-1 (Teamspeler)
01-02 Kristian Rotgans KGB 2 (zaal) (Teamspeler)
02-02 Karaas Mallouka KGB JO10-2 (Teamspeler)
02-02 Maurits de Wit KGB O23-1 (Teamspeler)
03-02 Gianluca Ligthart KGB JO7-2 (Teamspeler)
06-02 Milan van der Steen KGB JO11-1 (Teamspeler)
08-02 Sean Bos KGB G1 (Teamspeler)
08-02 Tolga Kacmis KGB 3 (zaal) (Teamspeler)
08-02 Batz Komen KGB JO10-2 (Teamspeler)
10-02 Ylonka Kappar KGB G2 (Teamspeler)
10-02 Andre Olivier KGB 45+1 (zon) (Teamspeler)
11-02 Eline Besseling KGB JO13-2 (Teamspeler)
11-02 Mathieu Puister KGB 45+1 (zon) (Teamspeler)
13-02 Lars Bakker KGB JO7-1 (Teamspeler)
13-02 Robin Dols KGB 1 (zaal) (Teamspeler)
13-02 Barry Kenbeek KGB 4 (zon) (Teamspeler)
13-02 Tije Meijer KGB JO13-2 (Teamspeler)
14-02 Silke van Leeuwen KGB JO14-1 (Teamspeler)
15-02 Erik-Jan Bielsma KGB 4 (zaal) (Teamspeler)
15-02 Mahmoud Husaineid KGB 1 (zaal) (Teamspeler)
15-02 Harm Leeuwinga Commissielid
15-02 Mick Sikkens
15-02 Jelle Thole KGB 45+1 (zon) (Teamspeler)
15-02 Rens Vreeker KGB JO15-1 (Teamspeler)
15-02 Dirk Jan de Wit KGB 5 (zaal) (Teamspeler)
15-02 Lara Zwaan KGB MO19-1 (Teamspeler)
16-02 Joep Deen KGB 2 (zon) (Teamspeler)
17-02 Gerrit Leeftink Coördinator
Begeleider
20-02 Jayden Kok KGB JO14-2 (Teamspeler)
20-02 Mick Müller KGB JO12-1 (Teamspeler)
20-02 Tristan van der Werf KGB JO14-1 (Teamspeler)
21-02 Randy de Neef KGB JO13-1 (Teamspeler)
22-02 Lorraine Bakker KGB MO13-1 (Teamspeler)
22-02 Ton de Groot
22-02 jasper Smit KGB 5 (zaal) (Teamspeler)
23-02 John Dix KGB 7 (zon) (Teamspeler)
23-02 Lars v/d Ploeg KGB 3 (zon) (Teamspeler)
23-02 Marcel Schouten
23-02 Rianne Sijm KGB VR1 (zon) (Teamspeler)
24-02 Mike van Ammers KGB 1 (zon) (Teamspeler)
24-02 Jonas Hilgers KGB JO17-2 (Teamspeler)
24-02 Luuk Verhoeks KGB 1 (zon) (Teamspeler)
25-02 Sara Terpstra KGB MO13-1 (Teamspeler)
KGB JO11-2 (Teamspeler)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!