Verjaardagen

Op deze pagina zijn de verjaardagen van leden en relaties te zien.
Datum Clublid Functie
30 november Ruud Boon KGB 3 (zon) (Teamspeler)
1 december Nikki Sachs KGB MO17-1 (Teamspeler)
1 december Rik Smit KGB 1 (zaal) (Teamspeler)
KGB 1 (zaal) (Overige staf)
2 december Foeke van Loon KGB JO14-2 (Teamspeler)
3 december Carmen Appelman KGB MO13-1 (Teamspeler)
4 december Esther Bosch KGB VR1 (zon) (Teamspeler)
4 december Maaike Koomen KGB VR1 (zon) (Teamspeler)
4 december Rick Ravenek KGB O23-1 (zon) (Teamspeler)
5 december Daan Appelman KGB JO16-2 (Teamspeler)
5 december Bram Tonkes KGB JO18-1 (Teamspeler)
5 december Auke van Zanten KGB 45+1 (zon) (Teamspeler)
6 december Sylvano van Osch KGB JO11-3 (Teamspeler)
6 december Noah Rood KGB JO16-1 (Teamspeler)
6 december Fjodor Werkhoven KGB 45+1 (zon) (Teamspeler)
7 december Kevin el Amrani KGB 1 (zon) (Teamspeler)
7 december Sem Koper KGB JO14-1 (Teamspeler)
7 december Julian Leeuwe KGB JO15-2 (Teamspeler)
7 december Bob Smit Voorzitter
Coronazaken
KGB 45+1 (zon) (Teamspeler)
8 december Cynthia Eerens KGB MO20-1 (Teamspeler)
10 december Wouter Bos KGB O23-1 (Teamspeler)
10 december Lars Schipper KGB O23-1 (Teamspeler)
11 december Justin Dekker KGB O23-1 (zon) (Teamspeler)
12 december Cindy van Waalwijk - van Doorn
13 december Stephen Keuch KGB JO9-2 (Teamspeler)
13 december Jayson Oud KGB JO12-1 (Teamspeler)
14 december Dirk Dekker
14 december Roan Groenen KGB JO14-2 (Teamspeler)
14 december Renzo Koophof KGB 2 (zon) (Teamspeler)
15 december Martijn Kamp KGB 7 (zon) (Teamspeler)
15 december Ted Kok
15 december Stijn Ruiter KGB JO17-1 (Teamspeler)
15 december Yorick Visser KGB 3 (zon) (Teamspeler)
16 december Sytse Vriend KGB 5 (zon) (Teamspeler)
18 december Cas de Bake KGB JO10-1 (Teamspeler)
18 december Ryan van Duppen KGB JO10-1 (Teamspeler)
19 december Yara Lub KGB JO11-3 (Teamspeler)
20 december Cor Deen Accommodatie
Commissielid
20 december Dennis Vreeker
21 december Nilow Baltus KGB JO9-3 (Teamspeler)
22 december Edwin Jansen KGB G2 (Teamspeler)
23 december Marijn Leeuwe KGB JO13-1 (Teamspeler)
24 december Paul Smit KGB 5 (zon) (Teamspeler)
25 december Wouter Cillekens KGB O23-2 (zon) (Teamspeler)
26 december Dani van der Noot KGB 6 (zon) (Teamspeler)
KGB 1 (zon) (Teamspeler)
27 december Aushendrick Jandroep KGB JO11-2 (Teamspeler)
28 december Dax Besseling KGB JO10-1 (Teamspeler)
28 december Ruben Kok KGB JO16-2 (Teamspeler)
28 december Jacco Stuurop Commissielid
KGB JO18-1 (Overige staf)
29 december Jos Heldens KGB 7 (zon) (Teamspeler)
29 december Michael Helfensteyn JO15/14
KGB 1 (zon) (Teamspeler)
KGB JO14-1 (Technische staf)
29 december Jesper Jong KGB 4 (zon) (Teamspeler)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!